S.S.S.

‘Network Marketing’in Türkçe karşılığı ‘ağ pazarlama’ olarak bilinir. Biz daha anlaşılır olması için şöyle diyebiliriz: Network Marketing ağ şeklinde oluşturulan bir pazarlama organizasyonudur ve bu organizasyon şekli, yüzyılın en iyi iş modellerinden biridir !

Sistemimiz, doğrudan satış sistemi olup, dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanın satış stratejisi olarak kullandığı bir sistemdir. Tabii ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm primler ve ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir. Satılan tüm ürünlerde KDV, aldığınız primlerin ise stopaj vergisi ödenmektedir.

 • Zaman ve mekân özgürlüğü vardır.
 • Başlangıç yatırımı çok düşüktür.
 • Ürünler iade ve tatmin garantilidir.
 • Belirli saatlerde ve belirli bölgelerde çalışma kısıtlaması yoktur.
 • Kazanç sınırlaması yoktur.
 • İster yarım gün ister tam gün çalışılabilir.
 • Sosyal çevre ve sosyal faaliyetler için benzeri olmayan bir iş modelidir.
 • Kazancınızı miras olarak bırakabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz.
 • Sistem çatısı altında olan herkes eşit haklara sahiptir.
 • Ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
 • Kişisel ve mesleki gelişimin merkezidir.
 • Patron gibi size sürekli emir veren birisi asla yoktur.
 • Kendi işinizin patronu olmuş olursunuz.
 • İnsanlara maddî ve manevî yardım etmenin duygusunu her zaman yaşarsınız.
 • Ekip ruhu ile hareket etmenin hazzı vardır.
 • Türkiye ve Yurt Dışı Temsilciliği İçin  18 Yaşını doldurmuş olmak  yeterlidir
 • Sistemde temsilci kaydınızı oluşturmak ve temsilci online kaydınızı yaparak giriş paketlerinden birini seçerek Resmi olmak için adım atar ve resmi kayıt formunuzun Merkez ofise ulaşmasıyla çalışmalara başlayabiliyorsunuz.

Çalışan, Emekli, Öğrenci, Ev hanımı, Genç, Yaşlı, Kadın, Erkek, kısacası herkes zaman ve mekân özgürlüğü içerisinde bu sistemde çalışabilir. Kimileri bu işi tam zamanlı kimileri ise yarım zamanlı yani ek iş olarak değerlendirir. Kazancınız aktif olmanıza bağlı olarak artar.Network herkese hayallerini gerçekleştirme imkanı sunar. İşini ciddi yapanlar her işte olduğu gibi Network marketing sistemde  de üstün başarı gösterir. Ek iş olarak başlamış ancak gelirini yüksek bulduğu için tüm eforunu bu işe yönlendirenler olduğu gibi bu işi yapan bir çok iş adamı da vardır.
Network Marketing bir ev hanımının yapabileceği kadar kolay, bir iş adamının yapabileceği kadar saygın bir iştir.

Network Bayi temsilcisi olabilmek için mutlaka bir referans  numarası almalısınız bunun için site yöneticine başvurunuz . Eğer herhangi bir referansınız yoksa “Referansım Yok. Referans  atamasını istiyorum”  İletişim bölümünden mail  iletmeniz  yeterli olacaktır. Bu şekilde sisteme temsilci olarak kayıt olmuş olursunuz.  sonrası ıslak imzalı formumuzu merkeze ilettikten sonra resmi temsilci olursunuz.

İki farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
1- Kredi Kartı
2- Banka Havalesi

Temsilci olma şartımız  18 yaşını  doldurmak ve herhangi bir yüz  kızartıcı suç işlememek ve sabıka kaydının olmaması gerekmektedir .

Giriş paketinizi seçtiniz ve alımı yaptınız İnternet üzerinden veya İstanbul Kadıköy ofisimizde formumuzu doldurup Merkez ofise evrağınız ulaştığında en geç 2 iş günü içinde Aktif olur çalışmaya başlarsınız.

Network Ürün fiyatları piyasa ile kıyaslanabilir olmasına nazaran piyasada bulunan benzeri ürün ve hizmetlerden çok daha fazla özellik ve avantajları kapsamaktadır .  Bu  temsilcilerimizin sürekli bir ciro oluşumunu ve ciro artışını sağlayacaktır. Tabi buna paralel olarak temsilcilerimizin de kazançları sürekli bir hale gelecektir.

Sizlere kazançlarınızı aktarabilmemiz için isteniyor. Herhangi bir bankadaki hesap bilginizi kayıt esnasında yada daha sonrası mail bildirimi iletmeniz yeterli olacaktır.

Gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerinizin  belirteceğiniz adresinize gönderilecektir.

Network ‘un yasal olarak bir temsilcisi olabilmeniz ve sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC kimlik numaranız gerekmektedir. Gerek TC kimlik numaranız gerekse diğer kişisel bilgileriniz sistemde güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Satın alacağınız malların faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Fatura kesme işlemi için kurumlardan vergi numarası, şahıslardan da T.C.kimlik numarası istenmektedir. Maliye bakanlığı tarafından 29-8-2006 tarihli 26274 sayılı resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01-01-2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir. Üyelik işlemlerinizin gerçekleşmesi için T.C. numaranız gereklidir.

Her bankanın kendi sistemine göre uygulamış olduğu bir vade farkı var. Sizde hangi banka kartı ile taksitli ödeme yapacaksanız o bankanın uygulamış olduğu vade farkı eklenecektir.

Network  sisteminde ki ödeme bölümü 2048 bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz şifreli bir şekilde bankaya iletilmektedir. Bu sebeple kart bilgilerinizi kimse görüntüleyememektedir.
Sistemimiz Network  temsilcilerine ödeme sisteminde uluslararası bir güvenlik standardı sunmaktadır.

Perakende müşteriler herhangi bir sebepten dolayı memnun olmadıkları ürünü satın aldıkları iade edebilirler.

Network Bayi temsilcisi  olmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir