Nasıl Bir İş ?

Network Nedir ?

Network ile yapacağınız iş birliğinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda temsilcilerimiz sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.

Network  ürün  satış teknikleri ve iş planı hakkında Kadıköy ofisimiz de ve internet  semineri  ve  eğitim toplantıları düzenlemektedir. Bu seminerler sayesinde iş planı hakkında detaylı bilgi edinebilir ve daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kolay Bir İş, Yüksek Değerler.

kolayyÜrünlerimizin sahip olduğu kalite ve başarısı ile iş planımızın kolaylığı, herkesin yaşam kalitesini yükseltebileceği anlamını taşıyordu. Başlangıçta, daha sağlıklı bir yaşam için destek ürünlerinin arayışında olan kişiler dahi, harika ürünler ile yaşadıklarını başkalarıyla paylaşmadan yapamadılar. Kimileri ise, bu işin içinde var olan ticari potansiyeli gördüler ve ev-tabanlı işlerine başladılar.

Network sistemimiz  sizinle aynı değerleri benimsediği için başarılıdır, daha sağlıklı ve finansal özgürlüğün sağlandığı bir yaşam; sizin gibi yaşamlarında aynı hedefleri edinmiş milyonlarca kişi var.

Kanıtlanmış büyüme performansı ve karlılığı ile sağlam ve kalıcı bir şirkettir. Ona benzer bir başka iş fırsatı yoktur.

  • Başarılıdır.
  • Güvenilir, sağlam ve güçlüdür.

Size tamamen dürüstlük ve bütünlük sunan tek iş fırsatı olup, aynen kendi başarısını gözettiği gibi, sizin başarınızı da koruma altına alan tek iş fırsatıdır.

Kendi işinize sahip olabilmenizi sağlıyor. Zamanınızı dilediğinizce değerlendirecek, kendi işinizin patronu olacaksınız. Artan kazançlarınızın tadını çıkarın! Artık finansal özgürlüğünüzü sağlama yolundasınız.

Firmamız  seçkin sağlık ve güzellik ürünleri ve kanıtlanmış iş fırsatı, sağlıklı bir yaşam ve finansal güvence peşinde koşan milyonlarca kişinin, aradığı şeydi. Bu rüya’yı başkalarıyla paylaşarak, kolayca para kazanabilirsiniz.

Sağlam, güçlü ve kalıcı bir iş kurabilmeniz için, iş fırsatı ile ilgili herşey size yardımcı olacaktır. Tüketilebilir kaliteli ürünlerden düzenli fırsat toplantılarına kadar herşey, sizi başarılı olmaya hazırlamak içindir. Her zaman istediğiniz varlık ve özgürlüğe kavuşmak için, bizim kanıtlanmış sade ve kolay planımız içine, kendi tutkunuzu katmanız yeterli olacaktır.

Fikirleri alıp, onları gerçeğe dönüştürüyoruz. İşimizin bir bölümü bu olmasına karşın, kendi geleneklerimiz ve inançlarımız arasında sayabileceğimiz kadar, içimize işlemiş durumdadır.

Daha parlak bir gelecek için çalışmak, bizim için bir görevden çok memnuniyet sebebidir.

Firmamız farklı yapıda bir şirkettir. İnsanları ödüllendirmek ve geleceğin kapılarını açmak için herzaman risksiz  bir işe başlayabilmenizi sağlamak amacı ile kurulmuş bir şirkettir. Sadece çalışma  hırsınızı bu harika fırsat ile birleştirin ve hayal ettiğinizden daha fazlasını kazanacağınızı göreceksiniz.

  • Sizin için önemli olan şeylere zaman ayırın* Daha özgür finansal güç elde edin
  • Eğitim masraflarını rahatça karşılayın
  • Rahat bir emeklilik yaşayın
  • Ailenize istikrarlı bir kazanç bırakın
  • Başkalarının yardım edin

 

İş Planı içinde hangi seviyeye ulaşmayı başardıysanız, o seviyeden aşağı düşmeyeceğiniz garanti altındadır. Ekibinizin sağladığı başarının da tadını çıkaracaksınız, çünkü onların başarısı, sizin de başarınız demektir!

seeds-of-financial-successİşimizin planlanması içindeki herşey sizin başarıya ulaşmanız için tasarlanmıştır. Dünya standartlarında en kaliteli eğitim yanında, olağanüstü teşvikler veriyor ve oldukça sık takdir toplantıları düzenliyoruz.

Zamanınızı esas değecek olan müşterilerinizle daha rahat geçirebilmeniz için, sizinle ilgili kırtasiye işlerini en aza indiriyoruz. İyi motive edilmiş ve eğitilmiş bir distribütör ekibiyle, işiniz istikrarlı büyür ve size daha çok kazanç sağlayıp, hayallerinizi yakalamayı hızlandırır.

Bir çok distribütör gibi siz de bu fırsattan  yararlanabilir başarılı distribütörler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Sponsorlarınız ve üst Müdürleriniz, daima size yardımcı olmak üzere yanınızda olacaklar. Buna ek olarak, size kusursuz bir eğitim sağlıyor ve bilgi birikimimiz ile arşivlerimize ulaşım imkanı veriyoruz. Kendi işinize başlama fikri her ne kadar heyecanlı olsa da, başarıya giden yolun her aşamasında bizden alacağınız destek ile bizim burada bulunma nedenimizin, sizin başarınız olduğunu anlayacaksınız.

Nasıl Çalışacaksınız

Tamamen kendinize ait olan evinizden yönetebileceğiniz işinize, sağlam ve büyüyen bir şirketin kanıtlanmış tüketilebilir ürünleriyle başlayacaksınız. Kendi işiniz için siz yalnızca coşku ve istekliliğinizi katarken, işinizle ilgili bütün planlamayı, yapılandırmayı ve desteği  sağlayacaktır.

Başarınızı garanti altına alan bu kolay ve kanıtlanmış başarı çarkını size sunuyor. Eğer siz ve ekibinizdekiler bu döngü içindeki adımları birebir takip ederseniz, kazancınızın ve işinizi ne kadar büyütebileceğini göreceksiniz.

Bütün İş Fırsatları Eşit Değildir

Tüm yapısıyla bütünlük içinde olduğunu gösteren, kanıtlanmış bir iş planına sahip olan bir şirkettir. Benzer fırsatları sağladıklarını iddia eden diğer şirketler de mevcuttur, ancak önemli olan, bir Network Marketing şirketinde başarının nasıl kazanıldığını anlamaktır.  Şirketimiz ile ilgili bu önemli çalışmaları inceleyiniz:

Ürün Kalitesi

Bir distribütör olarak sizin ve şirketin güvenirliğini gösteren, kaliteli ürünlerdir. Kanıtlanmış bir performansa sahip olan bir piyasa lideri bir şirketin ürünlerini seçiniz.

Fırsatları Kaçırmayın

Grubunuzda bulunan hiçkimse sizi geçip, üstünüzde yer alamaz. Onlar için geçerli olan her yükselme, sizin için de geçerlidir.

Finansal İstikrar

Düzenli ve sürekli bir büyüme, başarılı bir geleceğin göstergesidir. Şirket’in kuruluşundan bu yana sahip olduğu satış rakamlarını ve büyüme grafiğini inceleyiniz.

Uzun Ömürlülük

Deneyim ve istikrar, bir şirketin piyasada var olduğu sürece çoğalarak sahip olduğu, iki önemli özelliktir. Güçlü yönetimi ve en az 5 yıllık büyüme performansına sahip olan, bir şirket bulmaya çalışınız.

Tüketilebilir Ürünler

Evinizden yönetebileceğiniz işinizin başarıya ulaşmasındaki en önemli etken tüketicidir. Tüketilebilir ürünlerin kalitesi, bu işi kurmanın tek koşuludur.

Kapsamlı Network Desteği

Sizin başarınız şirketin başarısı demektir. İyi bir şirketin mükemmel eğitimler, seminerler, teşvikler ve bir destek merkezi oluşturup size hizmet etmesi gerekir.

Uluslararası Varlık

Ancak uluslararası varlığı olan bir şirket istikrar, büyüme ve yeterince deneyim sergiler.

Risk Almadan Evinizden Yönetebileceğiniz kendi İşinizin Sahibi Olabilirsiniz

Network Marketing şirketi, başka bir deyişle bir ‘MLM’ şirketi olarak yapılanmıştır. Bu yapılanma bizim iş planımızın gücünün, sizlerle yapılması üzerine tasarlanmıştır.

Kendi işinizin sahibi olun

Kendi kaderinizden kendiniz sorumlusunuz. Patronunuz için çalışmak etmek yerine, gücünüzden siz yararlanınız..

Online Katalog    /   Katalog İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir